Консультація проктолога в Києві в клініці "Столиця"

Зателефонуйте нам

Зв’яжіться з нами

Розділи

Консультація проктолога в Києві в нашому центрі та подальше лікування проводиться з використанням ефективної терапії, малоінвазійними або хірургічними способами. Сучасні методики дозволяють виявити патології на будь-яких стадіях розвитку.

Ви можете записатися до проктолога в Києві в режимі онлайн або за телефоном, вказаним на нашому сайті. Медичний центр “Столиця” гарантує для вас якісну медичну допомогу і висококласне обслуговування.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли звертатися до лікаря

Консультація проктолога необхідна, якщо ви спостерігаєте хоча б одну із зазначених нижче ознак:

 • Часті закрепи або діарея, або постійні переходи від одного зі станів до іншого.
 • Больові відчуття – під час дефекації або в проміжках між дефекаціями.
 • Виділення слизу, крові, гною під час або між випорожненнями кишечника.
 • Тягучий біль в анальній області, відчуття присутності стороннього тіла.
 • Періодичний метеоризм, здуття, болі в животі.
 • Поява сторонніх утворень навколо ануса. Вони нагадують “шишки” і зазвичай ускладнюють повноцінну дефекацію, приносять біль та інший дискомфорт.

Консультація лікаря-проктолога необхідна у випадках, коли пацієнт безпричинно втрачає вагу, тривалий час спостерігається поганий апетит або повна відсутність потягу до приймання їжі. Що призводить до загальної слабкості, можливо на фоні незначного підвищення температури.

Профілактичне відвідування спеціаліста – не рідше ніж один раз на рік у віці старше 40 років.

Чому виникають проктологічні захворювання

Високий ризик розвитку проктологічних патологій у людей старше 40 років. Тому в цьому віці слід не менше ніж раз на рік відвідувати лікаря для профілактики. Факторами, що підвищують можливість виникнення захворювань, а також приводами записатися до приватного проктолога в Києві, є:

 • Сидячий спосіб життя або постійні підвищені фізичні навантаження;
 • Часте вживання алкоголю;
 • Неправильне харчування;.
 • Тривала інтоксикація;
 • Недотримання гігієни;
 • Анальний секс;
 • Генетична схильність.
 

Підготовка до прийому у проктолога

Навіть при виявленні однієї з перелічених ознак проктологічного захворювання, слід звернутися за медичною допомогою. Раннє звернення до фахівця дозволить запобігти ускладненням, в тому числі розвитку онкологічних захворювань. Підготовка до прийому наступна:

 • Дієта – дотримується за добу до походу до лікаря. Рекомендується виключити жирне, важкі страви з м’яса та жирної риби, солоне й інші варіанти їжі, яка повільно переробляється в кишечнику. Небажано їсти продукти, що викликають метеоризм: бобові, капусту, газовані напої, випічку. Слід пити багато рідини, дозволена клітковина. На прийом краще відправитися натщесерце.
 • Гігієна промежини та ануса — проводиться перед походом до лікаря.
 • Очищення кишечника — здійснюється стандартним методом за допомогою очисної клізми, допускається застосування мікроклізм. Метод очищення можна вибрати залежно від стану здоров’я і можливостей. Якщо під час випорожнення виникають гострі болі, починається рясна кровотеча, клізма не потрібна.
 

Слід терміново записатися до лікаря-проктолога, якщо спостерігаються активні виражені болі, щоденне виділення крові й (або) гною, при цьому не потрібно попередньо готуватися.

Мати при собі пелюшку, серветки та інші гігієнічні предмети не потрібно – медичний центр “Столиця” забезпечує пацієнтів необхідними витратними матеріалами.

Переваги медичного центру “Столиця”

Можна записатися на прийом до проктолога в Києві в будь-який зручний для вас час і провести проктологічне обстеження в короткі терміни — це одна з вирішальних переваг нашого медичного центру. Крім того:

 • В роботі використовуються сучасні методи діагностики, при цьому база обладнання регулярно оновлюється.
 • У центрі працюють досвідчені фахівці, котрі систематично підвищують кваліфікацію.
 • Для кожного пацієнта ретельно розробляється максимально ефективна в кожному конкретному випадку програма лікування.
 • Вартість послуг доступна і відповідає високій якості медобслуговування.

Професіоналізм

У нашій клініці ви отримуєте допомогу тільки від лікарів вищої категорії. Фахівці мають багатий досвід роботи у сфері проктології.

Комфорт для пацієнтів

Вам не потрібно стояти в чергах, записавшись на прийом. У будь-який зручний час Вас прийме лікар, в тому числі, якщо це необхідно, анонімно.

Ефективність лікування

У клініці використовується сучасне діагностичне обладнання, застосовуються ефективні методики для лікування захворювань навіть на запущених стадіях розвитку

Комплексний підхід до пацієнтів

Ми пропонуємо провести як вузькопрофільні процедури, так і комплексне обстеження

Адекватна вартість послуг

Будь то комплексне лікування або разова консультація у проктолога — ціна прийому, а також вартість інших послуг, доступна і відповідає високому рівню роботи нашої клініки

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

 

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему, проконсультуйтеся безкоштовно!

Консультація проктолога в Києві: ціна й особливості прийому

У нашому медичному центрі кваліфіковані фахівці оперативно приймуть пацієнта і нададуть результати. Про те, скільки коштує прийом проктолога, ви можете дізнатися в даному розділі. Пропонуємо ознайомитися з розцінками консультування і подальшого лікування.

ПослугаВартість
Прийом та консультування 800 грн в години прийому;
1500 грн у вихідний день;
1800 грн прийом вдома с 9:00 до 20.00;
2800 грн прийом вдома після 20.00 до 9:00.
Комплексне проктологічне обстеження (консультація лікаря проктолога + пальцеве обстеження прямої кишки + аноскопія + ректороманоскопія) 1000 грн.
Консультування з проблеми геморою Від 800 грн;
Оперативне втручання — від 8000 грн.
Консультація з проблеми тромбозу гемороїдальних вузлів Від 800 грн;
Хірургічне втручання — від 8000 грн.
Консультація з проблеми кровотечі із заднього проходу Від 800 грн;
Оперативне лікування — від 9000 грн.
Консультація з проблеми тріщин заднього проходу Від 800 грн;
Хірургічне лікування — від 9000 грн.
Консультування з проблеми хвороби Крона Від 800 грн.
Консультація та діагностика при проблемі кісти куприка Від 800 грн;
Наступна операція — від 9000 грн.
Консультування з проблеми проктиту й парапроктиту Від 800 грн;
Оперативне лікування — від 7000 грн.
Консультація з проблеми коліту та виразкового коліту Від 800 грн з повним розписом лікування і подальшої профілактики.
Консультація з проблеми сигмоїдиту Від 800 грн.
Консультація та діагностика при проблемі кишкової непрохідності Від 800 грн:
Від 10 000 грн — екстрене оперативне втручання (заворот, пухлиноподібні утворення).
Консультування з проблеми гострих кондилом Від 800 грн;
Від 2000 грн — видалення.

Вартість послуг проктолога містить поетапну індивідуальну роботу з пацієнтом. Спочатку лікар здійснює збір анамнезу:

 • Запитує про тривалість прояву ознак проктологічного захворювання.
 • З’ясовує, який спосіб життя веде пацієнт, щоб виявити причини розвитку патології.

Потім пацієнт влаштовується на кушетці в колінно-ліктьовому положенні, на кріслі (для жінок) або боці. Проводиться пальцеве дослідження анальної області, але частіше за все воно не є єдиним, додатково використовується проктологічне дзеркало. За результатами первинного огляду здійснюється постановка діагнозу.

Щоб точно визначити патологію і призначити якісне лікування, проктолог може порекомендувати ендоскопічні або рентгенологічні методи дослідження, найпоширеніші:

 • Аноскопія — через анальний прохід вводиться ендоскоп, за допомогою якого оцінюється стан внутрішніх слизових.
 • Ректоскопія або ректороманоскопія — вивчення природного стану прямої та сигмовидної кишки. Глибина дослідження аноскопії та ректоскопії — до 30 см. Іноді дані процедури входять в комплексну вартість консультації проктолога, вони дозволяють найбільш точно визначити стадію розвитку захворювання.
 • Фіброколоноскопія — детальне вивчення кишечника за допомогою відеозонда. Призначається при підозрі на утворення пухлин різного характеру, сторонніх тіл, гнійного процесу, тріщин і т.п.
 • Фістулографія та іригографія (іригоскопія) — рентгенологічні методи, які передбачають фарбування певних відділів органів травної системи спеціальними рентген-речовинами. Завдяки їхнім властивостями та рентген-знимкам, лікарі можуть детально розглянути патологічні ділянки.

В процесі ендоскопічних методів дослідження може бути проведено забір матеріалу з кишечника для цитологічного дослідження або біопсії. Після докладного дослідження визначається, скільки коштує консультація проктолога з подальшим лікуванням виявленої патології.

Поширені запитання

Слід записатися до проктолога, коли виникли печіння, кровотечі, болі, виділяється гній, а також помічені інші неприємні симптоми в області прямої кишки та ануса.

Перед відвідуванням лікаря рекомендується провести гігієнічні процедури в області ануса. Якщо є можливість, зробити мікроклізму або очисну клізму.

Проктолог збирає анамнез захворювання і способу життя, потім робить зовнішній огляд, а також огляд з використанням ректального дзеркала. За необхідності призначаються додаткові дослідження, за результатом роботи розробляється лікування.

Для огляду використовується ректальне дзеркало, ректоскоп. Проводиться візуальний зовнішній огляд.

Ректоскопія призначається після огляду і консультації проктолога. Найчастіше достатньо огляду методом пальцевої діагностики та використання проктологічних інструментів.

Якщо немає запального процесу, ректоскопія безболісна. Неприємні відчуття відчувають пацієнти із захворюваннями в активній стадії.

Так, огляд можна провести при менструації

Бажана, але не є обов'язковою до виконання, особливо коли це викликає дискомфорт у пацієнта — виникають гострі болі, кровотечі, виділяється гній. Якщо пацієнт може зробити клізму і це не погіршить перебіг захворювання, то краще очистити кишківник.

 

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

Корисна інформація
Поділитися
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Наші послуги
Лікування геморою Київ

Лікування геморою

Лікування тромбозу гемороїдальних вузлів Київ

Лікування тромбозу гемороїдальних вузлів

Лікування кровотечі із заднього проходу Київ

Лікування кровотечі із заднього проходу

Лікування тріщин заднього проходу Київ

Лікування тріщин заднього проходу

проктит

Лікування проктиту

Лікування парапроктиту Київ

Лікування парапроктиту

Лікування кісти куприка Київ

Лікування кісти куприка

Лікування коліту Київ

Лікування коліту

Лікування хвороби крона київ

Лікування хвороби Крона

Лікування сігмоїдіту Київ

Лікування сігмоїдіту

Лікування кишкової непрохідності київ

Лікування кишкової непрохідності

Видалення гострих кондилом київ

Видалення гострих кондилом