Виклик проктолога додому в Києві

Зателефонуйте нам

Зв’яжіться з нами

Розділи

Болі в прямій кишці та анальній області завжди дуже дискомфортні, адже тут розташована велика кількість нервових закінчень. Також проктологічні захворювання часто супроводжуються іншими неприємними симптомами.

Тож не дивно, що на піку розвитку патології часто пацієнт вже не в змозі сам відвідати лікаря, тому виклик проктолога додому в Києві — медична послуга, яка введена в нашому проктологічному центрі “Столиця”.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли слід викликати проктолога

Виклик лікаря-проктолога додому рекомендований пацієнтам з ознаками наступних проктологічних захворювань:

 • закрепи, діарея;
 • виділення крові або гною з заднього проходу;
 • здуття живота, нетримання газів;
 • гострі болі в області заднього проходу, живота.

У медичному центрі “Столиця” проктолог цілодобово приймає заявки. Тому, в разі різкого погіршення самопочуття або виникнення інших обставин, що перешкоджають самостійному прибуттю в клініку, фахівець прибуде до пацієнта додому в стислі терміни.

Як проходить прийом в домашніх умовах

Пацієнти часто цікавляться тим, як проходить прийом поза стінами медичного закладу. Процес практично не відрізнити від стаціонарних умов:

 • Збір анамнезу — з’ясовується тривалість і характер виникнення неприємних симптомів, враховуючи спосіб життя пацієнта.
 • Первинна діагностика — використовуються проктологічні інструменти, мобільне медичне обладнання. Огляд проводиться на ліжку або іншій відповідній поверхні.
 • Ставиться попередній діагноз, призначаються аналізи та дослідження. Планується наступний прийом.

Виклик проктолога додому доречний з будь-якою патологією. До нас в медичний центр пацієнти звертаються з наступними скаргами:

 • Діагностика геморою вдома. Геморой — одне з найпоширеніших проктологічних захворювань, з ним стикаються люди з різним способом життя і вікової категорії. Патологія розвивається внаслідок розширення судин прямої кишки, що веде до запалення, набухання, випадання вузлів вен з анального отвору. Відсутність лікування призводить до розвитку складних форм захворювання, що не піддаються терапії. Тому, якщо неможливо відвідати проктолога особисто, слід вчасно викликати його додому, щоб своєчасно почати лікування.
 • Оперативна допомога при болях, анальному свербінні. Цей дискомфорт може бути як симптомом захворювання, так і самостійною патологією. При появі свербежу і болю лікар повинен оглянути пацієнта для з’ясування причин дискомфорту і призначити якісне лікування.
 • Діагностика виразки прямої кишки. Проводиться за допомогою проктологічних інструментів і мобільного устаткування. На підставі діагностики розробляється схема лікування і планується наступний прийом в домашніх або стаціонарних умовах — на розсуд лікаря і за бажанням пацієнта.
 • Діагностика і лікування анальних тріщин і тріщин заднього проходу. Одна з найпоширеніших патологій після геморою, при відсутності ускладнень швидко діагностується фахівцями й успішно лікується медикаментозними методами.
 • Парапроктит, проктит. Захворювання можуть мати хронічну або гостру форму. Основними симптомами патологій є виділення крові, гнилі, гострі болі в області прямої кишки, діарея, яка може змінюватися запорами. Унаслідок вираженої симптоматики або особистих обставин пацієнтам деколи складно особисто відвідати медустанову, тому вони вважають за краще оперативно викликати додому проктолога.

Переваги виклику проктолога додому

 • Економія особистого часу — не потрібно витрачати його на поїздку до клініки й очікування в чергах.
 • Зручність виклику — достатньо зателефонувати й обрати зручний час відвідування лікаря.
 • Виключаються незручності та негативні фактори, пов’язані з особистим відвідуванням клініки — відсутність періоду очікування, дискомфортна дорога, нема потреби завчасно записуватися на прийом.
 • Можливість оперативної медичної допомоги — в медичному центрі “Столиця” організовується цілодобовий виїзд проктолога додому.
 • “Рідні стіни” знижують фактор сором’язливості. Пацієнт розслаблений, спокійний, що впливає на якість огляду, сприяє швидшому одужанню.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

 

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему, проконсультуйтеся безкоштовно!

Скільки буде коштувати виклик проктолога додому?

Щоб огляд проктолога пройшов успішно, пацієнту або близьким людям, що живуть з хворим, необхідно подбати про ряд підготовчих заходів:

 • Підготуйте “кушетку” ліжко або диван підійдуть. Бажано, щоб поверхня спального місця була якомога твердіше.
 • Заздалегідь проведіть гігієну промежини й ануса, підготуйте рушник.
 • Якщо можливо, поставте очисну клізму або мікроклізму. До приходу лікаря не вживайте в їжу борошняне, жирне й інші продукти, що викликають підвищене газоутворення та уповільнюють роботу кишечника.
 • Приготуйтеся описати основні симптоми, які вас турбують.

Виклик на будинку проктолога в медичному центрі “Столиця” обійдеться від 1250 грн, вартість залежить від часу виклику і симптомів, які є причиною прийому вдома, тобто, виїзду з певним діагностичним обладнанням. 

Ціни виклику лікаря-проктолога додому:

 
ВартістьЧас виклику
1800 грн З 9.00 до 20.00
2800 грн З 20.00 до 09.00

Вартість консультації  в клініці:

КонсультуванняВартість
Консультація в клініці в будній день 800 грн
Консультація в клініці в вихідний день 1500 грн

Поширені запитання

Слід забезпечити гігієну ануса й області промежини. Якщо є можливість, зробити мікроклізму або очисну клізму.

 

Прийом практично не відрізняється від стаціонарного. Доктор збирає анамнез способу життя і захворювання, проводить огляд — зовнішній, за допомогою ректального дзеркала. Якщо необхідно, призначаються інші види дослідження, розробляється схема лікування.

 

Так, якщо це необхідно.

 

Бажано, але не обов'язково. У деяких випадках зробити клізму неможливо, наприклад, якщо є ризик виникнення гострих болів і кровотечі.

 

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

Корисна інформація
Поділитися
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Наші послуги
Лікування геморою Київ

Лікування геморою

Лікування тромбозу гемороїдальних вузлів Київ

Лікування тромбозу гемороїдальних вузлів

Лікування кровотечі із заднього проходу Київ

Лікування кровотечі із заднього проходу

Лікування тріщин заднього проходу Київ

Лікування тріщин заднього проходу

проктит

Лікування проктиту

Лікування парапроктиту Київ

Лікування парапроктиту

Лікування кісти куприка Київ

Лікування кісти куприка

Лікування коліту Київ

Лікування коліту

Лікування хвороби крона київ

Лікування хвороби Крона

Лікування сігмоїдіту Київ

Лікування сігмоїдіту

Лікування кишкової непрохідності київ

Лікування кишкової непрохідності

Видалення гострих кондилом київ

Видалення гострих кондилом